ODS Zlín LogoTG Logo

Náš tým

24. Dalibor Knapik

asistent pedagoga

Bydliště: Zlín

Politická příslušnost: člen Občanské demokratické strany

Jakou mám vizi, proč kandiduji

V posledních letech se rozvoj Zlína zastavil. Proto je zapotřebí dát městu nový impuls. Mou inspirací je působení Tomáše Bati v politice, který se řídil heslem: „Nepolitikařit a usilovně se věnovat správě a rozvoji města“. Se stejnou vizí kandiduji i já. Navíc program ODS a Tomáš Goláň jako lídr jsou zárukou, že se Zlín po dlouhé době posune výrazně kupředu.

Co chci změnit v regionu

Pokud chceme rozvíjet město, budeme k tomu potřebovat mladé vzdělané lidi. Velkým problémem současnosti je nedostatečná ubytovací kapacita studentů zdejší univerzity. Proto se chci zasadit o vybudování univerzitního kampusu.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

Vzhledem k mé dosavadní praxi bych se rád věnoval oblastem školství a bezpečnosti. Investice do vzdělání je nejlepší volbou. Vidím to nejen na Církevní škole, kde pracuji, ale i na svých dětech.

Profesní CV

Vystudoval jsem strojní průmyslovou školu. V Karviné, mém rodném městě, jsem působil na pozici předsedy komise bezpečnostní a prevence kriminality, a podařilo se nám výrazným způsobem snížit kriminalitu. V současnosti pracuji jako asistent pedagoga na Církevní základní škole ve Zlíně.

Osobní profil

Ženatý, tři děti. Mými koníčky jsou fotbal, házená, kultura, čtení knih a vycházky do přírody s dětmi.

Budoucnost

Ochrana osobních údajů