ODS Zlín LogoTG Logo

Náš tým

28. Kristina Štěrbová

studentka

Bydliště: Zlín

Politická příslušnost: bez politické příslušnosti

Jakou mám vizi, proč kandiduji

Mým cílem je reprezentovat mladé voliče a jejich zájmy, zejména věnovat pozornost školskému systému – doplnit ho o podpůrné programy zaměřující se na kritické myšlení studentů. Mladá generace převezme svět a jeho stále komplexnější problémy. Někdo je ale musí naučit, jak je úspěšně zvládnout.

Co chci změnit v regionu

Oprava starých cest a silnic – některé staré části Zlína mají velmi zastaralé, úzké a rozbité cesty. Jejich modernizace bude náročná, avšak nezbytná. Nebezpečná sucha – dnes se potýkáme s klimatickými změnami. Proto je lepší jít přírodě vstříc, než s ní bojovat.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

Právě jsem ukončila druhý ročník studia Mezinárodních vztahů a diplomacie, pracuji jako Liaison Officer během Českého předsednictví Evropské rady. Byla jsem vybrána pro tuto práci, pro umění zvládat kritické situace s chladnou hlavou.

Profesní CV

Studentka Mezinárodních vztahů a diplomacie, Liaison Officer Řeckých delegací během Českého předsednictví Evropské rady. Během studia na Obchodní akademii Tomáše Bati jsem pracovala jako dobrovolník na filmovém festivalu a v dětském domově na Lazech.

Osobní profil

Volný čas ráda trávím tvořivou prací, jako je šití, pletení, kreslení nebo zahradničení. Přes léto chodím nejraději po večerech běhat do lesa nebo si číst na terasu při západu slunce.

Budoucnost

Ochrana osobních údajů