ODS Zlín LogoTG Logo

Náš tým

32. Libuše Bučková

mateřská dovolená

Bydliště: Štípa

Politická příslušnost: bez politické příslušnosti

Jakou mám vizi, proč kandiduji

Jsem ze Štípy, tady se mi velice nelíbí nedostatek chodníků především. Je velice nebezpečné, zrovna v místě, kde nyní bydlíme, a to na Velíkovské, být bez chodníků. Dcera jezdí denně do školy a na tréninky. Musí jít po silnici, kde jezdí dost aut, bez chodníků. Není samozřejmě jediná. Další věc, co ve Štípě chybí, je nějaká hospoda či restaurace.

Co chci změnit v regionu

Ve Zlíně je kalamitou parkování, není absolutně kde... a když ano, téměř vše je placené. Více parkovišť by bylo fajn. Dále pak i doprava, neustále je zasekané město. Další téma ve změně jsou děti, více sportovišť, hřišť, cyklostezek i do okolních obcí. Pro rodiče s dětmi více možností, kam jít, chybí dost i restaurací či kaváren s dětskými koutky.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

Jsem matka na mateřské dovolené, ale co se týče mé vystudované školy, mám široký rozsah v oboru. Pracovat i věnovat se můžu v oblasti hotelnictví, tzn. restaurace, kavárny, hotely, wellness. Poté i turismus, tj. cestovní kanceláře, průvodcovství…

Profesní CV

Střední škola cestovního ruchu, obor hotelnictví a turismus. Po škole jsem byla na mateřské dovolené, poté jsem byla zaměstnaná jako servírka, recepční na hotelech. Před mou nynější mateřskou dovolenou jsem se starala o web s bytovými vůněmi jako administrativní pracovnice.

Osobní profil

Rozvedená, dvě děti. Mými koníčky jsou sport, především fotbal s mou starší dcerou a přítelem, poté plavání, cestování, ráda poslouchám hudbu a uklízím.

Budoucnost

Ochrana osobních údajů