ODS Zlín LogoTG Logo

Náš tým

37. Tadeáš Mokrejš

student, profesionální sportovec

Bydliště: Kostelec

Politická příslušnost: bez politické příslušnosti

Jakou mám vizi, proč kandiduji

Zlín je město, kde jsem se narodil a které mám rád. Přestože jsem ještě mladý, snažím se ctít odkazy zakladatele Zlína Tomáše Bati. Vždy jsem byl pravicově založený člověk a jedinou politickou stranou, která ve Zlíně v současnosti je a odpovídá mému smýšlení, je ODS. Proto má volba, když jsem se rozhodl kandidovat, byla právě tato strana.

Co chci změnit v regionu

Zlín byl vždy dynamicky rozvíjející se a sportovně založené město, což se, bohužel, za poslední řadu let říct nedá. Ve Zlíně by se podle mě měly zásadně změnit podmínky pro studenty, aby nám po skončení studia neodcházeli a nebo měli motivaci se po studiích v jiných městech do Zlína vracet. Tím myslím například zlepšení spolupráce s univerzitou nebo zlepšit spolupráci se zlínskými firmami v návaznosti na uplatnění po skončení studia. Celý svůj dosavadní život jsem se věnoval především studiu a sportu. Město by se mělo zasadit o možnost většího sportovního využití jak výkonnostního sportu, tak i sportu pro širokou veřejnost budováním a revitalizací sportovišť. K čemu jsou nám nově zrekonstruované šatny na Sokolovně, když město raději plochu na malou kopanou a házenou uzavře, než aby ji opravilo.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

V oblasti sportu jsem schopen přispět svým názorem, a i co se týče zlepšení podmínek života pro mladé lidi vzhledem ke svému mladému věku, bych měl pár nápadů.

Profesní CV

Absolvent technického lycea, student oboru dopravní pilot na Fakultě dopravní ČVUT, již v 16 letech hráč zlínského házenkářského A-týmu.

Osobní profil

19 let, svobodný, mezi mé záliby patří aktivní sport, cestování, letectví. Jednoho dne bych chtěl pokračovat v rodinné tradici sbírání karibských rumů.

Budoucnost

Ochrana osobních údajů