ODS Zlín Logo

Aktuality

ODS ve Zlíně zahájila horkou část volební kampaně

22. 8. 2022

Symbolicky v neděli 21. srpna 2022 zahájila ODS ve Zlíně další fázi své volební kampaně pro nadcházející komunální volby, které proběhnou v termínu od 23. do 24. září 2022.

Hlavními tématy, se kterými ODS „vytáhla do voleb“, jsou především udržení mladých lidí ve Zlíně a zajištění perspektivní budoucnosti města. Podle lídra kandidátky Tomáše Goláně, daňového poradce a současného senátora, mladí lidé zbytečně odcházejí za prací a bydlením do jiných větších měst, protože tu ve Zlíně nevidí dostatečný potenciál. A právě tyto problémy by chtěla zlínská ODS v dalších letech změnit – dostatečně rozvíjet město, vyřešit špatnou situaci s bydlením, podporovat sport, vzdělávání a celkově kvalitu života ve městě.

„Chceme Zlín přetvořit do moderního města pro budoucnost. Do města, ve kterém bude dostatek pracovních příležitostí, míst k bydlení i zábava, kterou mladí lidé, kteří mají tvořit tuto novou podobu města, zkrátka potřebují. Dlouhá léta se zde neprosadily projekty, které by měly skutečný smysl a něco zlepšily. To bych do budoucna chtěl, spolu s mým týmem, změnit,“ uvedl Tomáš Goláň, kandidát na nového primátora města Zlína.

První společné setkání s občany proběhlo 21. srpna 2022 na zlínském náměstí Míru, další však budou pokračovat, a to na vícero místech ve Zlíně.

„Je pro mě velmi důležité, abychom měli potřebný kontakt s lidmi, kteří tu ve městě celý život žijí. Nejen díky svým vlastním zkušenostem, ale i zkušenostem těchto lidí můžeme Zlínu dopřát takovou změnu a budoucnost, jakou si bezesporu zaslouží,“ doplnil Goláň.

Další aktuality

Ochrana osobních údajů