ODS Zlín Logo

Aktuality

Veletrh práce a vzdělávání ve Zlíně slavil úspěch

14. 11. 2023

Ve zlínském Kongresovém centru se i letos konal již tradiční Veletrh práce a vzdělávání Zlín, a to 1. listopadu. Prezentovalo se zde zhruba 50 středních škol, akci uspořádala Krajská hospodářská komora Zlínského kraje.

Na akci nechyběli ani zástupci 23 zaměstnavatelů a dalších institucí. Žáci základních škol tak mohli získat důležité informace, které jim v budoucnu pomohou s výběrem střední školy i budoucího povolání. Připraven byl také doprovodný program, o který se na pódiu postarali studenti středních škol.

„Veletrh v rozsahu, jaký byl ve Zlíně před pár dny k vidění, vnímám jako velmi přínosnou a nenahraditelnou pomoc žákům a žákyním základních škol při rozhodování v tak důležitém životním kroku, jakým je volba budoucího povolání. Jako rodič jsem si, díky nadšeným pedagogům a jejich studentů, odnesla ucelený obrázek o možnostech středního školství i pracovních příležitostí v našem regionu. Ráda bych poděkovala Krajské hospodářské komoře Zlínského kraje za skvělou organizaci,“ sdělila náměstkyně primátora města Zlína Martina Hladíková.

Dle organizátorů se akce účastnilo celkem 2,5 tisíce lidí.

Zdroj: Zlin.eu

Foto: KHK ZK

Další aktuality

Ochrana osobních údajů