ODS Zlín Logo

Náš tým

MUDr. Pavel Konečný

člen zastupitelstva města Zlína

Bydliště: Zlín

Politická příslušnost: člen Občanské demokratické strany

Jakou mám vizi, proč kandiduji

Po 4leté zkušenosti zlínského zastupitele mě stále baví ovlivňovat dění a život v našem úžasném městě, angažmá v komunální politice. Harmonie života ve Zlíně, atraktivního a přátelského města pro jeho návštěvníky. Moderně rekonstruovaná Baťova nemocnice, přitahující svou kvalitou mladé lékaře i další personál. Propracovaný funkční systém sociálního servisu pro občany, nabídka bydlení pro mladé rodiny i sociálně znevýhodněné občany. Stálá snaha o zlepšení dopravní situace ve městě, podpora veřejné dopravy.

Co chci změnit v regionu

Tlak na Zlínský kraj ohledně rekonstrukce a modernizace Baťovy nemocnice. Otevření Domova se zvláštním režimem ve Zlíně – Malenovicích včetně nabídky odlehčovací pobytové služby pro pečující rodiny. Realizace rekonstrukce Velkého kina a budovy bývalého kina Květen v Malenovicích. Nový skatepark a pumptrack ve Zlíně, stále více dětí a teenagerů sportuje na koloběžkách, kolech, skateboardech. Památník J. A. Bati a jeho rodiny v jeho vile nad Kolektivním domem. Realizace parku Václava Havla za divadlem a náměstí Jana Palacha před kostelem sv. Jakuba.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

Sociální oblast a zdravotnictví. Prevence sociálně-patologických jevů, kriminality, protidrogová prevence. Kultura.

Profesní CV

Lékař – psychiatr a adiktolog, od r. 2004 vlastní psychiatrická praxe ve Zlíně. Soudní znalec v oborech psychiatrie a návykové nemoci. Externí učitel UTB ve Zlíně od r. 2003. Člen Zastupitelstva města Zlína 2018–2022 (Sociální komise – člen, Fond zdraví – předseda). Zdravotní výbor Zastupitelstva Zlínského kraje – člen Komise Rady Zlínského kraje pro využití zóny Zlín – Malenovice – předseda. Hrdý člen výboru klubu Lodních sportů SK Zlín.

Osobní profil

Záliby, jak odpočívám: hudba, hra na klavír, film, divadlo, turistika, hory, zimní sporty (lyže, snowboard), motorka, vodní sporty (wakeboarding), moře, cestování s dětmi (16letá dcera, 13letý syn).

Související články

Budoucnost

Ochrana osobních údajů