ODS Zlín Logo

Náš tým

MUDr. Pavel Konečný

člen zastupitelstva města Zlína

Bydliště: Zlín

Politická příslušnost: člen Občanské demokratické strany

Jakou mám vizi, proč kandiduji

Po 4leté zkušenosti zlínského zastupitele mě stále baví ovlivňovat dění a život v našem úžasném městě, angažmá v komunální politice. Harmonie života ve Zlíně, atraktivního a přátelského města pro jeho návštěvníky. Moderně rekonstruovaná Baťova nemocnice, přitahující svou kvalitou mladé lékaře i další personál. Propracovaný funkční systém sociálního servisu pro občany, nabídka bydlení pro mladé rodiny i sociálně znevýhodněné občany. Stálá snaha o zlepšení dopravní situace ve městě, podpora veřejné dopravy.

Co chci změnit v regionu

Tlak na Zlínský kraj ohledně rekonstrukce a modernizace Baťovy nemocnice. Otevření Domova se zvláštním režimem ve Zlíně – Malenovicích včetně nabídky odlehčovací pobytové služby pro pečující rodiny. Realizace rekonstrukce Velkého kina a budovy bývalého kina Květen v Malenovicích. Nový skatepark a pumptrack ve Zlíně, stále více dětí a teenagerů sportuje na koloběžkách, kolech, skateboardech. Památník J. A. Bati a jeho rodiny v jeho vile nad Kolektivním domem. Realizace parku Václava Havla za divadlem a náměstí Jana Palacha před kostelem sv. Jakuba.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

Sociální oblast a zdravotnictví. Prevence sociálně-patologických jevů, kriminality, protidrogová prevence. Kultura.

Profesní CV

Lékař – psychiatr a adiktolog, od r. 2004 vlastní psychiatrická praxe ve Zlíně. Soudní znalec v oborech psychiatrie a návykové nemoci. Externí učitel UTB ve Zlíně od r. 2003. Člen Zastupitelstva města Zlína 2018–2022 (Sociální komise – člen, Fond zdraví – předseda). Zdravotní výbor Zastupitelstva Zlínského kraje – člen Komise Rady Zlínského kraje pro využití zóny Zlín – Malenovice – předseda. Hrdý člen výboru klubu Lodních sportů SK Zlín.

Osobní profil

Záliby, jak odpočívám: hudba, hra na klavír, film, divadlo, turistika, hory, zimní sporty (lyže, snowboard), motorka, vodní sporty (wakeboarding), moře, cestování s dětmi (16letá dcera, 13letý syn).

Související články

Město Zlín má novou Radu i Zastupitelstvo

Z komunálních voleb, které ve Zlíně proběhly v termínu 23.–24. 9., vyšla Občanská demokratická strana se sedmi mandáty. Zároveň jsou v nové Radě města přítomni tři členové ODS.

2. 11. 2022

V minulém týdnu si mohli občané připomenout výročí Same...

Je tomu 33 let od pádu komunistického režimu. Toto výročí si mohli obyvatelé Zlína připomenout ve čtvrtek 17. listopadu na mnoha místech města. Oslav se zúčastnili i představitelé Zastupitelstva města.

21. 11. 2022

Rada města Zlína schválila programové prohlášení pro vo...

Ke schválení finální verze programového prohlášení došlo v pondělí 23. ledna.

30. 1. 2023

Pavel Konečný: Jsem jednoznačně pro modernizaci současn...

V civilním povolání vykonává Pavel Konečný psychiatrickou praxi, zkušenosti má z práce v lůžkovém psychiatrickém zařízení a v posledních více než deseti letech z psychiatrické ambulantní praxe. Proto v rámci rozdělování kompetencí v Radě mě...

24. 8. 2023

Ty nejdůležitější novinky uplynulých dní na jednom míst...

Chybí vám informace o novinkách, investicích, dopravě a dalších důležitých oblastech z města Zlína? Právě o tom, co se zde aktuálně děje, chceme informovat prostřednictvím ODS zpravodaje Místního sdružení Zlín.

29. 8. 2023

Zoo Zlín otevřela novou expozici s názvem Kerala

Nová indická expozice se otevřela v sobotu 9. září za účasti velvyslance Indické republiky, ředitele zlínské Zoo, primátora a zastupitelů.

18. 9. 2023

Budoucnost

Ochrana osobních údajů