ODS Zlín Logo

Náš tým

Ing. Martina Hladíková

členka zastupitelstva města Zlína

Bydliště: Zlín

Politická příslušnost: členka Občanské demokratické strany

Jakou mám vizi, proč kandiduji

Ráda bych, aby každý přebíral odpovědnost sám za sebe. Za důležité považuji vtáhnutí mladých lidí do veřejného dění.

Co chci změnit v regionu

Školství – méně dětí ve třídách, redukce inkluze, nabídka zábavných campů pro děti nejen o prázdninách, ale i jako volnočasové aktivity přes celý rok. Mým cílem je, aby se ve školách začalo nejen učit, ale především vzdělávat. Aby žáci pomalu začali vnímat, že dobrým vzděláním získají nejen svoji osobní svobodu a osobní nezávislost, ale i svobodu volby, co budou v životě dělat. Jak budou reagovat na své životní situace, budou moci přijmout odpovědnost za svoji budoucnost, naučí se spolupracovat, pomáhat, neustále se vzdělávat a respektovat své odlišnosti. S tím jde ruku v ruce vzájemně si naslouchat a pomáhat. Toto by měla být budoucnost i našeho základního školství. K tomu potřebujeme nejen pedagogy, kteří mají vzdělávání za své poslání, ale je i velmi důležité prostředí, které tyto hodnoty bude podporovat a vytvářet.

Jakým oblastem se mohu se svou odborností věnovat

Školství, strategický rozvoj, ekonomika.

Profesní CV

Vzdělání VŠ – ekonomické, 21 let praxe ve veřejné správě, členství ve výborech a dozorčích orgánech městských společností.

Osobní profil

Vdaná, dcera Elen, sport, cestování, kultura – hudba.

Související články

Město Zlín má novou Radu i Zastupitelstvo

Z komunálních voleb, které ve Zlíně proběhly v termínu 23.–24. 9., vyšla Občanská demokratická strana se sedmi mandáty. Zároveň jsou v nové Radě města přítomni tři členové ODS.

2. 11. 2022

Kuchyně na ZŠ Zlín, Kvítková, doznala velkých změn

Škola převzala kuchyni do užívání po zhruba čtyřměsíční rekonstrukci. Během září a října využívali studenti náhradního stravování.

5. 12. 2022

Obnova Památníku Tomáše Bati obdržela cenu odborné poro...

Památník Tomáše Bati slaví úspěch. V rámci 12. a 13. ročníku celostátního projektu „Má vlast cestami proměn – Příběhy domova“ získal prvenství v hlasování veřejnosti. Zároveň však získal i cenu odborné poroty.

14. 12. 2022

Zlínští zastupitelé uctili památku Václava Havla

V pátek 16. prosince proběhl tichý pietní akt k uctění památky Václava Havla, kterého se účastnili také představitelé města Zlína.

16. 12. 2022

Ty nejdůležitější novinky uplynulých dní na jednom míst...

Chybí vám informace o novinkách, investicích, dopravě a dalších důležitých oblastech z města Zlína? Právě o tom, co se zde aktuálně děje, chceme informovat prostřednictvím ODS zpravodaje Místního sdružení Zlín, který pro vás budeme připravo...

16. 1. 2023

Přijďte se podívat na výstavu obrazů Josefa Lady!

Obchodní dům Zlín, Galerie Desítka. To je místo, kde se mohou nově obyvatelé města Zlína přijít podívat na aktuálně probíhající výstavu obrazů předního českého umělce Josefa Lady.

27. 1. 2023

Rada města Zlína schválila programové prohlášení pro vo...

Ke schválení finální verze programového prohlášení došlo v pondělí 23. ledna.

30. 1. 2023

Spádovost zlínských základních škol se mění. Do diskuse...

Novela vyhlášky, která upravuje spádovost některých zlínských základních škol, byla zastupiteli schválena v minulém týdnu.

14. 2. 2023

Památník T. Bati představí opravdový unikát, hodinky To...

Artefakt, který je ve velmi zachovalém stavu, bude lidem představen 12. 7. na výročí úmrtí T. Bati. V ten samý den byl také v roce 1933 otevřen Památník T. Bati.

20. 2. 2023

Ke zmenšení památkové zóny ve Zlíně nedojde, v otázce ú...

Pokud si chtějí občané města Zlína upravit své domy, většinou to s sebou nese komplikace. Každá stavební úprava (např. fasády) musí být schválena památkáři. Do budoucna by však tento postup mohl být o poznání jednodušší a rychlejší.

28. 2. 2023

Letošní 63. Zlín Film Festival odstartuje na Den dětí

63. Zlín Film Festival se letos uskuteční v termínu od 1. do 7. 6. 2023. Ústředním tématem bude propojování generací, oslava československé animace a skandinávské web seriály pro mladé.

6. 3. 2023

Zástupci škol ve Zlínském kraji se účastnili akce Micro...

Akce proběhla ve spolupráci s Národním pedagogickým institutem ČR a zástupci firmy Microsoft. Byla určena pro zástupce všech stupňů škol ve Zlínském kraji.

7. 3. 2023

Projekt „Létající lektorka“ byl podpořen vedením města

Onou „létající lektorkou“ je Eileen Elisabeth Lacey, rodilá mluvčí, která učí francouzštinu střídavě na čtyřech školách. Lektorka ve výuce doplňuje české vyučující formou sdílených hodin.

7. 3. 2023

Kulturní akce ve Zlíně dostanou z Kulturního fondu přes...

Na kulturní akce bude z Kulturního fondu města Zlína nově vyčleněna částka ve výši 4 026 000 Kč. Ta půjde na dotace na akce a projekty (zhruba 3 miliony korun) a nájemné prostor (zhruba 1,2 milionu korun). Rozdíl pokryjí nevyčerpané prostře...

8. 3. 2023

Město si tento týden připomnělo významné osobnosti

Na začátku týdne, 7. března, si vedení města Zlína připomnělo dvě naše významné osobnosti – Tomáše Garrigue Masaryka a Jana Antonína Baťu.

10. 3. 2023

Zlínští studenti se vydali na cestu do zahraničních par...

Studenti vyrazili do německého města Limbach-Oberfrohna a francouzského města Romans-sur-Isère. Výměnného pobytu se účastnili studenti Gymnázia Zlín-Lesní čtvrť.

13. 3. 2023

Experimentárium v Otrokovicích se otvírá dalším školám...

Tento vědeckotechnický park nabízí žákům mnoho nových a zajímavých technologií k vyzkoušení, např. elektronový mikroskop, 3D tiskárnu, termo kameru a další. Experimentárium, za kterým stojí Střední průmyslová škola Otrokovice, je otevřeno i...

20. 3. 2023

Vedení města se setkalo s předsedou Senátu Vystrčilem

V pondělí 20. března zavítal do Zlína předseda Senátu Parlamentu České republiky Miloš Vystrčil. S vedením města zde probral aktuální témata v rámci své jednodenní cesty po Zlínském kraji.

21. 3. 2023

Expozice Zlínská zrcadla byla prodloužena

Multimediální expozice s názvem Zlínská zrcadla, kterou mohou občané města Zlína nalézt v sadu Svobody, bude k vidění ještě minimálně rok.

27. 3. 2023

Zlínské základní školy se dočkaly moderních odborných u...

Během února došlo ke zdárnému dokončení realizace přebudování 10 učeben na nové multimediální, jazykové a přírodovědné učebny na 10 zlínských základních školách.

27. 3. 2023

Dopravní hřiště v Malenovicích se otevřelo dětem

Sezonu hřiště oficiálně zahájilo 1. dubna. Dětem z mateřských a základních škol bude sloužit k dopravní výchově, navštívit jej však může také široká veřejnost.

3. 4. 2023

Zastupitelstvo schválilo historicky první strategii roz...

Ke schválení návrhové části Strategie rozvoje kultury a kreativních odvětví města Zlína na období 2023–2028 došlo v rámci jednání zastupitelů.

3. 4. 2023

Ve Zlínském kraji odstartovaly zápisy do prvních tříd

Ve Zlínském kraji v minulém týdnu odstartoval zápis do prvních tříd. V rámci Zlínského kraje se do školy chystá zhruba 6 000 dětí.

11. 4. 2023

Beseda ODS ve Zlínském kraji k reformě českého školství...

Ve čtvrtek 13. 4. v podvečer jsme ve Zlíně přivítali na neformálním setkání poslankyni ODS Renatu Zajíčkovou, předsedkyni podvýboru pro regionální školství a celoživotní učení PS ČR, a poradce ministra školství a místopředsedu RS ODS Zlín J...

18. 4. 2023

Žáci se měli možnost seznámit s fungováním zlínské radn...

V minulém týdnu navštívili zlínskou radnici, v doprovodu učitelů, zástupci žákovského parlamentu ze Základní školy Kvítková.

25. 4. 2023

Hokejistka Mlýnková si odnáší prestižní ocenění

Titul Nejúspěšnější sportovec města Zlína za rok 2022 si odnáší 22letá útočnice amerického Vermontu a české reprezentace Natálie Mlýnková v zastoupení jejího otce Petra Mlýnka.

2. 5. 2023

Zlínský Majáles nabídl bohatý program. Navštívilo jej p...

Majáles UTB je pro Zlíňany vždy „malým svátkem“. Ten letošní se rozhodlo navštívit zhruba 4 000 lidí, kteří si užili zajímavý program.

12. 5. 2023

V minulém týdnu proběhl zápis do předškolního vzděláván...

Ve čtvrtek 11. května proběhl ve Zlíně zápis k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2023/2024 do mateřských škol a do Církevní základní a mateřské školy. Bylo zaznamenáno dohromady 1 609 žádostí od rodičů 828 dětí.

17. 5. 2023

Žáci představili projekty na zlínské radnici

Dne 10. května usedli do zastupitelských lavic v obřadní síni žáci ze zlínských základních škol. Zadání znělo jasně: představit zde projekty, které vylepší jejich školu.

17. 5. 2023

Do Zlína zavítal McDonald‘s Cup

Sportovní areál Vlastislava Marečka na Vršavě hostil ve středu 10. května krajské finále McDonald‘s Cupu.

17. 5. 2023

Filharmonie je po covidu opět ve formě. Nabídne napříkl...

Od konce května bude ve Filharmonii Bohuslava Martinů ve Zlíně opět rušno. Nabídne totiž vstupenky na mimořádné koncerty, předplatná pro nadcházející sezonu, ale i vstupenky na jednotlivé koncerty.

22. 5. 2023

Ty nejdůležitější novinky uplynulých dní na jednom míst...

Chybí vám informace o novinkách, investicích, dopravě a dalších důležitých oblastech z města Zlína? Právě o tom, co se zde aktuálně děje, chceme informovat prostřednictvím ODS zpravodaje Místního sdružení Zlín.

23. 5. 2023

Další školáci navštívili zlínskou radnici

Po několika předchozích návštěvách si prohlédli zlínskou radnici další školáci, tentokrát z 6. a 7. tříd soukromé školy Orbis ve Zlíně.

29. 5. 2023

Orchestrální koncert mladých muzikantů sklidil úspěch

Mnoho mladých muzikantů se nedávno sešlo ve zlínském hotelu Baltaci, kde předvedli své skvělé výkony. Za orchestrálním koncertem stála Základní umělecká škola Harmonie Zlín.

31. 5. 2023

63. Zlín Film Festival odstartoval na Den dětí

Účastníky letošního 63. ročníku Zlín Film Festivalu čeká dohromady 295 filmů z různých koutů světa, ale i zajímavý doprovodný program. Město uzavřelo s pořadatelskou společností Filmfest novou smlouvu o spolupráci.

2. 6. 2023

V sobotu 10. června se vozovna Dopravní společnosti Zlí...

Vozovna je lidem dostupná v ulici Podvesná XVII ve Zlíně. Návštěvníkům se otevře po roční přestávce od 9 hodin.

6. 6. 2023

ZŠ Zlín, Křiby, má Zdravou školní jídelnu

Novým titulem, který udělil Státní zdravotní ústav, se může pochlubit školní jídelna ZŠ Zlín, Křiby, která díky pečlivé přípravě jídla a vhodnému složení stravy pozitivně přispívá ke zdraví dětí.

9. 6. 2023

Zlín Film Festival je u konce

V rámci letošního 63. Zlín Film Festivalu bylo představeno celkem 132 soutěžních snímků.

9. 6. 2023

Do Zlína dorazil Cyklo-běh za Českou republiku bez drog...

Trať, kterou jezdci v rámci této akce ujedou, má zhruba 1 300 km. V rámci akce byli přítomni také lektoři, kteří přibližují téma drog, a propagační tým, který rozdával materiály v rámci osvěty o škodlivosti návykových látek.

20. 6. 2023

Zlín má svůj vlastní televizní pořad

Ve spolupráci s Českou televizí nedávno vznikl nový televizní pořad s názvem Zlín – město v zahradách.

20. 6. 2023

V Městském divadle Zlín započala velká rekonstrukce

16. června započala velká akce, obnova hlediště Velkého sálu Městského divadla Zlín. Celý prostor bude ještě pohodlnější, lépe uspořádán i barevně zvýrazněn. Rekonstrukce by měla trvat do začátku září.

20. 6. 2023

Vzdělávací workshop odstartoval zajímavou spolupráci

Workshopu se účastnili kariéroví poradci zlínských základních škol a lektoři z Technologického inovačního centra.

29. 6. 2023

Přijďte se pokochat historickou relikvií v podobě kapes...

Hodinky jsou vystaveny v rámci výstavy při příležitosti oslav 90. výročí vzniku Památníku Tomáše Bati.

17. 7. 2023

Užijte si Zlínské filmové léto!

Letošní ročník Zlínského filmového léta si mohou občané užít až do soboty 19. srpna. K vidění bude 16 filmů české a americké produkce.

17. 7. 2023

Zlínské divadlo má novou ředitelku Irenu Pelkovou

Paní Irena Pelková byla do funkce zvolena v pondělí 17. července v rámci řádného zasedání Rady města Zlína.

18. 7. 2023

Památník Tomáše Bati bude mít od srpna nové vedení

Od 1. srpna povede Památník Tomáše Bati Magdaléna Hladká, která ve funkci vystřídá Danu Macourkovou.

31. 7. 2023

Ty nejdůležitější novinky uplynulých dní na jednom míst...

Chybí vám informace o novinkách, investicích, dopravě a dalších důležitých oblastech z města Zlína? Právě o tom, co se zde aktuálně děje, chceme informovat prostřednictvím ODS zpravodaje Místního sdružení Zlín.

29. 8. 2023

Zlíňané se mohou zapojit do Zářijové výzvy soutěže Do p...

Cílem soutěže je v co největší míře využít udržitelnou dopravu. Do nové výzvy se bude možné zapojit do 14. září na webových stránkách www.dopracenakole.cz, soutěžní část pak potrvá od 11. do 24. září.

29. 8. 2023

Některé základní školy jsou oblíbenější než jiné, přest...

Na začátku dubna odstartoval ve Zlínském kraji zápis do prvních tříd, do školy se chystalo zhruba 6 000 dětí. Rodiče se letos obávali zejména toho, že své děti nedostanou tam, kam chtějí. U dětí, které se hlásily na jinou než spádovou školu...

5. 9. 2023

Občané Zlína mohou navštívit novou výstavu Krajské gale...

Trienále Dům umění II je lidem dostupné od 5. září, lidé zde mohou spatřit díla více než stovky výtvarníků. Záštitu nad projektem převzala náměstkyně primátora Martina Hladíková, výstavu významně finančně podpořila také zlínská radnice.

11. 9. 2023

Ope(R)n Air koncert nabídl jedinečný operní zážitek

Koncert Filharmonie B. Martinů, který si užili hlavně příznivci opery, se uskutečnil ve čtvrtek 7. září za účasti náměstkyně primátora Martiny Hladíkové.

11. 9. 2023

Zoo Zlín otevřela novou expozici s názvem Kerala

Nová indická expozice se otevřela v sobotu 9. září za účasti velvyslance Indické republiky, ředitele zlínské Zoo, primátora a zastupitelů.

18. 9. 2023

Zlín hostil Konferenci konzervátorů-restaurátorů 2023

31. ročník konference proběhl v prostorách auly Fakulty managementu a ekonomiky UTB ve Zlíně. Akce se účastnili představitelé města, kraje, významné osobnosti, ale i soukromí restaurátoři, památkáři, české univerzity, přírodovědci a další.

18. 9. 2023

Město Zlín vybuduje v ZŠ Slovenská nové víceúčelové spo...

Nové hřiště by mělo sloužit školákům, sportovním klubům, spolkům, ale i široké veřejnosti. „Sportoviště u ZŠ Slovenská, Zlín“, jak je tato významná investiční akce nazvána, bylo schváleno rozhodnutím zastupitelstva ve čtvrtek 14. září.

18. 9. 2023

Vyšla publikace Dějiny města Zlína, která barvitě předs...

Kniha se zabývá obdobím od vzniku města po rok 2000, podílelo se na ní 29 odborníků po dobu pěti let. Nápad na její vytvoření však přišel již v roce 2012.

26. 9. 2023

Navrhujte nové nositele Ceny města Zlína za rok 2023!

Nominace lze posílat až do konce roku, navrhovat můžete fyzické i právnické osoby. Fyzické osoby musí/musely žít ve Zlíně, musí mít alespoň 30 let. Podmínkou také je, aby nějak významně ovlivňovaly některý z oborů lidské činnosti, působily...

26. 9. 2023

MŠ Luční má novou ortoptickou cvičebnu

Cvičebna, která pomůže dětem s očními vadami, byla otevřena ve spolupráci s Krajskou nemocnicí Tomáše Bati. Nejdříve je třeba poruchu vývoje zraku diagnostikovat u očního lékaře, teprve pak může dojít ke cvičení.

9. 10. 2023

Zlínská zrcadla se díky městu Zlínu a finanční podpoře...

Zlínská zrcadla jsou projekt vytvořený sérií multimediálních instalací. Nyní se díky programu Podpora regionů 2022 stávají součástí výuky.

16. 10. 2023

Ty nejdůležitější novinky uplynulých dní na jednom míst...

Chybí vám informace o novinkách, investicích, dopravě a dalších důležitých oblastech z města Zlína? Právě o tom, co se zde aktuálně děje, chceme informovat prostřednictvím ODS zpravodaje Místního sdružení Zlín.

26. 10. 2023

ZŠ M. Alše má nové moderní učebny

Modernizace učeben je jednou ze snah města Zlína, jak zajistit a udržet kvalitní vzdělání těch nejmenších.

31. 10. 2023

Školy Zlínského kraje v rámci celorepublikové stávky za...

Na 27. listopadu je mezi českými školami naplánována celorepubliková stávka, ty ve Zlínském kraji se však zavírat nebudou.

14. 11. 2023

Zlínský park Komenského zdobí sochy koní a jezdec z bro...

V parku Komenského jsou od pondělí 13. listopadu nové sochy, které nahradily původní šelmy, žraloky a lidské postavy. Sochy budou městu zapůjčeny zdarma.

14. 11. 2023

Veletrh práce a vzdělávání ve Zlíně slavil úspěch

Ve zlínském Kongresovém centru se i letos konal již tradiční Veletrh práce a vzdělávání Zlín, a to 1. listopadu. Prezentovalo se zde zhruba 50 středních škol, akci uspořádala Krajská hospodářská komora Zlínského kraje.

14. 11. 2023

Zlínští zastupitelé se v Praze účastnili konference Ško...

Z konference, kterou uspořádala Unie zaměstnavatelských svazů ČR společně s EEZY Events & Education, si zástupci města odnesli zajímavé poznatky.

20. 11. 2023

Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť převzalo Evropskou jazykovou...

Gymnázium doplnilo dalších 10 škol, které se dočkaly ocenění za své inovativní vzdělávací projekty. V rámci gymnázia byl tímto projektem tzv. Létající lektor francouzského jazyka.

5. 12. 2023

Skončil projekt na podporu školství MAP III

Projekt trval celkově dva roky a byl ukončen v listopadu, spolufinancovala jej Evropská unie.

5. 12. 2023

Ty nejdůležitější novinky uplynulých dní na jednom míst...

Chybí vám informace o novinkách, investicích, dopravě a dalších důležitých oblastech z města Zlína? Právě o tom, co se zde aktuálně děje, chceme informovat prostřednictvím ODS zpravodaje Místního sdružení Zlín.

18. 12. 2023

Modernizace zlínských škol pokračuje. Nových přírodověd...

Nové učebny vyšly na 6,7 milionu korun. Modernizovány byly učebny fyziky, chemie a dva nové kabinety.

19. 12. 2023

V Památníku T. Bati nyní hodinky T. Bati kvůli nepřízni...

Hodinky musely být dočasně kvůli nevhodným podmínkám přesunuty. Do vitríny se vrátí zhruba na jaře, nyní odpočívají v trezoru Nadace Tomáše Bati, která je jejich vlastníkem.

19. 12. 2023

Na pomoc onkologicky nemocným dětem poputuje díky dobro...

Akce nesla název Den pro Zuzanku a uskutečnila se 13. prosince v prostorách Mateřské školy Osvoboditelů v Kolektivním domě.

19. 12. 2023

Osmáci se ve Zlíně stanou součástí unikátního projektu,...

Do nového projektu, za kterým stojí město Zlín, se zapojí zhruba 760 žáků osmých tříd zlínských základních škol. Pomůže jim odhalit silné stránky a doporučit budoucí profesní zaměření. Zlín tak bude prvním městem v rámci Česka, kde se podob...

29. 1. 2024

Zlín Film Festival se letos uskuteční v termínu od 30....

Letošní, již 64., ročník Zlín Film Festivalu už má svůj datum konání - občané města Zlína se na něj mohou těšit v termínu od 30. května do 5. června. Nabídne bohatý program napříč generacemi, připomene výročí známých tvůrců a přinese seriál...

4. 3. 2024

Sály zlínského Kongresového centra nesou jména po archi...

Počínaje 5. březnem nese Velký sál označení Sál Evy Jiřičné, Malý sál pak pojmenování Sál Ireny Ondrové.

13. 3. 2024

Ty nejdůležitější novinky uplynulých dní na jednom míst...

Chybí vám informace o novinkách, investicích, dopravě a dalších důležitých oblastech z města Zlína? Právě o tom, co se zde aktuálně děje, chceme informovat prostřednictvím ODS zpravodaje Místního sdružení Zlín.

28. 3. 2024

Návštěvníci Památníku T. Bati dnes mají vstup zcela zda...

Památník letos otevřel již v úterý 2. dubna, tedy o měsíc dříve. Pokud jej navštívíte během dnešního dne, získáte vstup zdarma.

3. 4. 2024

Děti z Malenovic dostaly nová kola, otevřelo se také do...

Hřiště otevřelo a zahájilo novou sezonu 1. dubna. Děti, převážně z mateřských a základních škol, mohou služeb dopravního hřiště využívat až do 31. října.

8. 4. 2024

Vstup do EU oslaví Zlín zahalením Památníku T. Bati a r...

Tato připomínková akce se uskuteční 30. dubna ve večerních hodinách.

22. 4. 2024

Kraj ocenil pracovnice zlínských základních škol

V letošním roce Zlínský kraj ocenil celkem 15 pracovníků ve školství, mezi kterými nechyběly ani dvě pracovnice ze základních škol zřizovaných městem Zlínem.

22. 4. 2024

Zlínský Škrpálek představil nadané děti z mateřských šk...

Již 15. ročník akce se uskutečnil v prostředí zlínského Kongresového centra.

24. 4. 2024

Žáci na zlínské radnici představili zajímavé projekty

Setkání školních parlamentů se zástupci města proběhlo v obřadní síni zlínské radnice. Prezentovali zde vítězné projekty, které by chtěli v rámci svých škol uskutečnit, a vyzkoušeli si také roli městských zastupitelů.

29. 4. 2024

Zlíňané si mohou užít nový společný projekt Městského d...

Nový projekt s názvem EGBDF (Kdo se naladí na správnou notu) si Zlíňané užijí již 11. května na jevišti Velkého sálu zlínského divadla. Repríza se uskuteční o týden později, 18. května, a to v rámci mezinárodního divadelního festivalu Setká...

29. 4. 2024

Vedení Zlínského kraje ocenilo 12 významných osobností...

Tyto osobnosti, které působí v oblastech medicíny, školství, kultury, sportu, krizového řízení, neziskového sektoru a dalších, obdržely od krajských radních a hejtmana Radima Holiše Záslužná vyznamenání II. stupně Zlínského kraje v pátek 12...

29. 4. 2024

Kniha Dějiny města Zlína se může stát Nejkrásnější česk...

Knihu do soutěže nominovala výtvarná komise odborné poroty soutěže Nejkrásnější české knihy roku, kterou pořádá Muzeum literatury společně s Ministerstvem kultury.

6. 5. 2024

Studenti FMK UTB ve Zlíně vystavovali v Itálii

Umění studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se představilo na italském festivalu Milan Design Week 2024.

6. 5. 2024

ZŠ Okružní je po splnění přísných podmínek i nadále "vo...

ZŠ Okružní na Jižních Svazích se stále pyšní přívlastkem Partnerská škola Českého volejbalového svazu.

6. 5. 2024

Současnou českou i slovenskou divadelní tvorbu představ...

Festival proběhne v termínu od 14. do 18. května.

15. 5. 2024

Talentovaní mladí hudebníci nadchli zlínské publikum

Nádherný zážitek si odnáší návštěvníci letošního XIV. koncertu z cyklu Hudební mládí, který se uskutečnil v prostorách hotelu Baltaci ve Zlíně. Za akcí stojí ZUŠ Harmonie Zlín.

27. 5. 2024

Za děti v mateřských školách zaplatí rodiče po celém Zl...

Nově platí pro pobyt dítěte v městských mateřských školách po celém Zlíně stejná výše úplaty.

3. 6. 2024

ZŠ ze Štípy se pyšní výhrou v prvním ročníku outdoorové...

Na akci s názvem „SURVIVAL ZLÍNSKÝCH OSMÁKŮ 2024 – O putovní pohár primátora města Zlína“ mohli ukázat své fyzické i vědomostní schopnosti žáci osmých ročníků zlínských základních škol. Pořadatelem soutěže byla Městská policie Zlín.

10. 6. 2024

Ty nejdůležitější novinky uplynulých dní na jednom míst...

Chybí vám informace o novinkách, investicích, dopravě a dalších důležitých oblastech z města Zlína? Právě o tom, co se zde aktuálně děje, chceme informovat prostřednictvím ODS zpravodaje Místního sdružení Zlín.

24. 6. 2024

Řemeslníci se pustili do oprav zlínských škol

Většina stavebních prací bude dokončena ještě před začátkem nového školního roku.

15. 7. 2024

Budoucnost

Ochrana osobních údajů